Kim się stała?
Zastanawiała się, skąd się tu wzięła. Jak się to wszystko zaczęło?
W ostatniej chwili zauważyła rozpędzoną ciężarówkę.
***
Witam. Domyślam się, że prolog wydaje się wyrwany z kontekstu.
Jednak osobiście chyba takie lubię najbardziej.
Niedługo powinien pojawić się pierwszy rozdział, zapraszam do lektury ; ).
Kocham ten wygląd! *______* Tak, będę teraz bić pokłony i turlać się po podłodze, bo za cholerę nie wiem jak to zrobiłaś, ale kocham to, co zrobiłaś *_________* I Prolog wyrwany z kontekstu *_* Tak, takie są najlepsze! TYLKO WEŹ PISZ DŁUŻSZE NOTKI XD Nie no, wiem, że będą dłuższe, bo jak nie będą to dostaniesz w ryj :)
OdpowiedzUsuńI jestem w polecanych *_* CO ZA ZASZCZYT!
I ładnie napisane o sobie. *_* (A CIOTKA W PETERSBURGU!)
Nie będzie długiego komentarza, bo rozdział krótki. Suma sumarum, kończę i czekam na ciąg dalszy :D
Będą dłuższe, spokojnie:p. Po prostu uważam, że prologi powinny być krótkie i nawiązywać do epilogów, więc nie ma co wymagać od jego długości:D.
UsuńA CIOTKA W PETERSBURGU !